Schedules

WESTERN NATIONAL CHAMPIONSHIPS

Date Start GM# Location Division HOME   VISITOR  
23-Jun 19:00 1101 Rink 6 8U 'AA' Beaumont Bombers   Red Deer Gunners  
23-Jun 19:00 1201 Rink 7 10U 'AA' Strathcona Dragons   Jr. Kodiaks  
23-Jun 19:00 1301 Rink 8 10U 'A' SP Steel Hounds   Edmonton Lightning  
23-Jun 19:00 1401 Rink 5 12U 'AAA' Red Deer Snipers Black   Edmonton Snipers  
23-Jun 20:00 1402 Rink 5 12U 'AAA' Wetaskwin Jr. Ice   Red Deer Snipers White  
23-Jun 20:00 1501 Rink 7 12U AA/A Stealth   Sherwood Park Knights  
23-Jun 20:00 1601 Rink 8 14U AAA/AA Misfits   Hitmen   
23-Jun 20:00 1701 Rink 6 14U 'A' Team Rage   SP Saints  
23-Jun 21:00 1602 Rink 8 14U AAA/AA Tropic Thunder    Edmonton Bears   
23-Jun 21:00 1702 Rink 5 14U 'A' Shock Waves   Stony Plain Knights  
23-Jun 21:00 1703 Rink 6 14U 'A' Team Prism   Team West  
23-Jun 21:00 1802 Rink 7 17U 'AAA' Red Deer Snipers Black   Kodiaks  
23-Jun 22:00 1801 Rink 5 17U 'AAA' Team United   Red Deer Snipers White  
23-Jun 22:00 1901 Rink 6 17U AA/A Mustangs   Grizzlies  
23-Jun 22:00 1902 Rink 7 17U AA/A Dingos   Sluggers  
23-Jun 22:00 2001 Rink 8 Junior AAA Sherwood Park Wild   Solar Bears  
24-Jun 8:00 1102 Rink 7 8U 'AA' Beaumont Bombers   Team West  
24-Jun 8:00 1302 Rink 8 10U 'A' Red Deer Snipers   Moose Jaw Breakers  
24-Jun 8:00 1403 Rink 5 12U 'AAA' Red Deer Snipers Black   Wetaskwin Jr. Ice  
24-Jun 8:00 1404 Rink 6 12U 'AAA' Edmonton Snipers   Red Deer Snipers White  
24-Jun 9:00 1103 Rink 7 8U 'AA' Red Deer Gunners   Langdon Hounds  
24-Jun 9:00 1202 Rink 5 10U 'AA' Calgary Thunder   Moose Jaw Breakers  
24-Jun 9:00 1502 Rink 6 12U AA/A Spitfires   Didsbury Rampage  
24-Jun 9:00 1603 Rink 8 14U AAA/AA Tropic Thunder    Calgary RollerHawks   
24-Jun 9:00 2002 Ardrossan Junior AAA Sherwood Park Wild   Old Mil  
24-Jun 10:00 1604 Rink 6 14U AAA/AA Hitmen    Didsbury Rampage  
24-Jun 10:00 1605 Rink 7 14U AAA/AA Edmonton Bears    RD Tour Snipers  
24-Jun 10:00 1606 Rink 8 14U AAA/AA Misfits   RD Snipers White   
24-Jun 10:00 1903 Rink 5 17U AA/A Grizzlies
Mighty Ducks  
24-Jun 10:00 2003 Ardrossan Junior AAA Solar Bears   Aces  
24-Jun 11:00 1704 Rink 7 14U 'A' Team Rage   Shock Waves  
24-Jun 11:00 1705 Rink 8 14U 'A' SP Saints   Team West  
24-Jun 11:00 1803 Ardrossan 17U 'AAA' Red Deer Snipers White   Kodiaks  
24-Jun 11:00 1904 Rink 5 17U AA/A Mustangs   Dingos  
24-Jun 11:00 1905 Rink 6 17U AA/A Didsbury Rampage   Sluggers  
24-Jun 12:00 1001 Rink 8 10 Under SKILLS
24-Jun 12:00 1503 Rink 5 12U AA/A Spitfires   Team West  
24-Jun 12:00 1504 Rink 6 12U AA/A Didsbury Rampage   Sherwood Park Knights  
24-Jun 12:00 1706 Rink 7 14U 'A' Team Prism   Stony Plain Knights  
24-Jun 12:00 1804 Ardrossan 17U 'AAA' Red Deer Snipers Black   Team United  
24-Jun 13:00 1002 Rink 8 12 Under SKILLS
24-Jun 13:00 1203 Rink 5 10U 'AA' Strathcona Dragons   Calgary Thunder  
24-Jun 13:00 1204 Rink 6 10U 'AA' Jr. Kodiaks   Moose Jaw Breakers  
24-Jun 13:00 1303 Rink 7 10U 'A' SP Steel Hounds   Red Deer Snipers  
24-Jun 13:00 2004 Ardrossan Junior AAA Old Mil   Aces  
24-Jun 14:00 1003 Rink 8 14 Under SKILLS
24-Jun 14:00 1104 Rink 5 8U 'AA' Langdon Hounds   Beaumont Bombers  
24-Jun 14:00 1105 Rink 6 8U 'AA' Red Deer Gunners   Team West  
24-Jun 14:00 1304 Rink 7 10U 'A' Edmonton Lightning   Moose Jaw Breakers  
24-Jun 14:00 1906 Ardrossan 17U AA/A Grizzlies   Didsbury Rampage  
24-Jun 15:00 1405 Rink 5 12U 'AAA' Red Deer Snipers White   Red Deer Snipers Black  
24-Jun 15:00 1406 Rink 6 12U 'AAA' Edmonton Snipers   Wetaskwin Jr. Ice  
24-Jun 15:00 1607 Rink 7 14U AAA/AA Calgary RollerHawks    RD Tour Snipers  
24-Jun 15:00 1608 Rink 8 14U AAA/AA RD Snipers White    Didsbury Rampage  
24-Jun 15:00 1907 Ardrossan 17U AA/A Dingos   Mighty Ducks  
24-Jun 16:00 1205 Rink 5 10U 'AA' Moose Jaw Breakers   Strathcona Dragons  
24-Jun 16:00 1206 Rink 6 10U 'AA' Jr. Kodiaks   Calgary Thunder  
24-Jun 16:00 1505 Rink 7 12U AA/A Team West   Didsbury Rampage  
24-Jun 16:00 1707 Ardrossan 14U 'A' Stony Plain Knights   Team Rage  
24-Jun 16:00 1908 Rink 8 17U AA/A Sluggers   Mustangs  
24-Jun 17:00 1506 Rink 7 12U AA/A Stealth   Spitfires  
24-Jun 17:00 1708 Ardrossan 14U 'A' Shock Waves   Team West  
24-Jun 17:00 1805 Rink 8 17U 'AAA' Red Deer Snipers White   Red Deer Snipers Black  
24-Jun 17:00 2005 Rink 5 Junior AAA Aces   Sherwood Park Wild  
24-Jun 17:00 2006 Rink 6 Junior AAA Solar Bears   Old Mil  
24-Jun 18:00 1106 Rink 7 8U 'AA' Team West   Langdon Hounds  
24-Jun 18:00 1305 Rink 5 10U 'A' Moose Jaw Breakers   SP Steel Hounds  
24-Jun 18:00 1306 Rink 6 10U 'A' Edmonton Lightning   Red Deer Snipers  
24-Jun 18:00 1709 Ardrossan 14U 'A' SP Saints   Team Prism  
24-Jun 18:00 1806 Rink 8 17U 'AAA' Kodiaks   Team United  
24-Jun 19:00 1207 Rink 8 10U 'AA' 1ST   4TH  
24-Jun 19:00 1407 Ardrossan 12U 'AAA' 1ST   4TH  
24-Jun 19:00 1609 Rink 5 14U AAA/AA RD Tour Snipers   Tropic Thunder   
24-Jun 19:00 1610 Rink 6 14U AAA/AA Edmonton Bears    Calgary RollerHawks   
24-Jun 19:00 1611 Rink 7 14U AAA/AA Didsbury Rampage   Misfits  
24-Jun 20:00 1208 Rink 8 10U 'AA' 2ND   3RD  
24-Jun 20:00 1408 Ardrossan 12U 'AAA' 2ND   3RD  
24-Jun 20:00 1507 Rink 5 12U AA/A Didsbury Rampage   Stealth  
24-Jun 20:00 1508 Rink 6 12U AA/A Sherwood Park Knights   Team West  
24-Jun 20:00 1612 Rink 7 14U AAA/AA RD Snipers White    Hitmen   
24-Jun 21:00 1710 Rink 7 14U 'A' 5TH   6TH  
24-Jun 21:00 1711 Rink 8 14U 'A' 3RD   4TH  
24-Jun 21:00 1807 Rink 5 17U 'AAA' 1ST   4TH  
24-Jun 21:00 1808 Rink 6 17U 'AAA' 2ND   3RD  
24-Jun 21:00 1909 Ardrossan 17U AA/A Didsbury Rampage   Mighty Ducks  
25-Jun 8:00 1107 Rink 7 8U 'AA' 1ST   4TH  
25-Jun 8:00 1108 Rink 8 8U 'AA' 2ND   3RD  
25-Jun 8:00 1509 Rink 5 12U AA/A Sherwood Park Knights   Spitfires  
25-Jun 8:00 1510 Rink 6 12U AA/A Team West   Stealth  
25-Jun 9:00 1307 Rink 5 10U 'A' 1ST   4TH  
25-Jun 9:00 1308 Rink 6 10U 'A' 2ND   3RD  
25-Jun 9:00 1613 Rink 7 14U AAA/AA Pool A 1ST   Pool B 2ND  
25-Jun 9:00 1712 Rink 8 14U 'A' 1ST   W 1710  
25-Jun 9:00 1713 Ardrossan 14U 'A' 2ND   W 1711  
25-Jun 10:00 1409 Rink 8 12U 'AAA' Bronze L1407   L1408  
25-Jun 10:00 1614 Rink 5 14U AAA/AA Pool A 2ND   Pool B 1ST  
25-Jun 10:00 1615 Rink 6 14U AAA/AA Pool A 3RD   Pool B 4TH  
25-Jun 10:00 1616 Rink 7 14U AAA/AA Pool A 4TH   Pool B 3RD  
25-Jun 10:00 2007 Ardrossan Junior AAA 1ST   4TH  
25-Jun 11:00 1410 Rink 8 12U 'AAA' Gold W1407   W1408  
25-Jun 11:00 1511 Rink 5 12U AA/A 2ND   3RD  
25-Jun 11:00 1910 Rink 6 17U AA/A 5TH   6TH  
25-Jun 11:00 1911 Rink 7 17U AA/A 2ND   3RD  
25-Jun 11:00 2008 Ardrossan Junior AAA 2ND   3RD  
25-Jun 12:15 1109 Rink 8 8U 'AA' Bronze L 1107   L 1108  
25-Jun 12:15 1209 Rink 6 10U 'AA' Bronze L1207   L1208  
25-Jun 12:15 1210 Rink 7 10U 'AA' Gold W1207   W1208  
25-Jun 12:15 1309 Rink 5 10U 'A' Bronze L1307   L1308  
25-Jun 12:15 1809 Ardrossan 17U 'AAA' Bronze L1807   L1808  
25-Jun 13:15 1110 Rink 8 8U 'AA' Gold W 1107   W 1108  
25-Jun 13:15 1310 Rink 5 10U 'A' Gold W1307   W1308  
25-Jun 13:15 1714 Rink 6 14U 'A' Bronze L 1712   L 1713  
25-Jun 13:15 1715 Rink 7 14U 'A' Gold W 1712   W 1713  
25-Jun 13:15 1810 Ardrossan 17U 'AAA' Gold W 1807   W 1808  
25-Jun 14:30 1512 Rink 7 12U 'A' Gold 4TH   5TH  
25-Jun 14:30 1513 Rink 8 12U 'AA' Gold 1ST   W1511  
25-Jun 14:30 1912 Rink 5 17U 'A' Gold 4TH   W 1910  
25-Jun 14:30 1913 Rink 6 17U 'AA' Gold 1ST   W 1911  
25-Jun 14:30 2009 Ardrossan Junior Bronze L 2007   L 2008  
25-Jun 15:45 1617 Rink 5 14U 'AA' Bronze L 1615   L1616  
25-Jun 15:45 1618 Rink 6 14U 'AAA' Bronze L 1613   L 1614  
25-Jun 15:45 1619 Rink 7 14U 'AA' Gold W 1615   W 1616  
25-Jun 15:45 1620 Rink 8 14U 'AAA' Gold W 1613   W 1614  
25-Jun 15:45 2010 Ardrossan Junior Gold W 2007   W 2008